Lezzetli Atıştırmalıklar

Bu lezzetli bisküvi topları sofranızı renklendirecek ve özellikle çocuklarınızın çok ilgisini çekicek

Halis Ev Yapımı Limonata

Limonata hemen hemen hepimizin çocukluğundan beri vazgeçemedigimiz içeceklerden önde gelenidir,ama maalesef artık halis limonatanın yerini başka birtakım tozlu yada asitli içicekler almış durumda.biz şimdi taze limonlarla eski usul hazırladığımız katkısız limonatayı beğenilerinize sunuyoruz.Çocuklarınızın ve misafirlerinizin keyile içeceğinden emin olabilirsiniz.

El açması patatesli börek

Bu harika el açması patatesli böreği yedikten sonra,tadını uzun süre unutmayacaksınız.Bu güne kadar bizi hiç yanıltmadı.Mutfaklarımıza Ortaanadolu nun hediyesi.kesinlikle bayılacaksınız.

Mercimek köftesi

mercimek köftesinin lezzeti kullanılan malzemelerin tazeliği ve kalitesiyle başlar,ellerin maharetiyle yoğrulur,sofranızda güleryüzle ikram edilir,afiyetle yenir

Yaprak sarması

Yaprak sarması iyiyse herşey iyidir o kıvamında degilse yemek mükemmel degildir.sarma sofranın yıldızıdır.yapılışının her aşaması ayrı bi öneme sahiptir.misafirleriniz sarmaya doyamıyacaklar.

Mücver

Bu mücveri farklı kılan,kızartma yerine fırında pişirilmesi,hafifligine ve lezzetine bayılacaksınız.içindeki bütün malzemelerin tazeliğine çok önem veriyorum ve onları sirkeli suda beklettikten sonra arıtılmış suyla yıkıyorum

Makarna salatası

Bu makarnanın lezzeti, ev yapımı yoğurt ve mayonezle tatlandırılmasından geliyor.Bütün yemeklerimde olduğu gibi saglıklı ve taze malzemeler kullanmak değişmeyen kuralımızdır.

Kısır

Bu kısırın tadına baktığınızda,içindeki malzemelerin ne kadar taze ve özenle seçildiğini farkedeceksiniz.bütün yemeklerimde en doğal,en saglıklı malzemeleri kullanıyorum.